KONST / Litografier / Färglitografi 12374680
nr 1237 4680
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 141/250. Motivet: 26x21 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 februari 2019
kl 18:11:12
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien